Lago di Braies

LAGO DI BRAIES​

Jste milovníky hor a uvažujete o netradiční svatbě v pohádkovém horském prostředí? Jezero Braies na severu Itálie je tou nejlepší volbou pro romantickou svatbu daleko od všeho a od všech.

Své vysněné ANO na břehu tyrkysového jezera obklopeného lesem a zasněženými vrcholky si zde můžete říci od jara až do podzimu. Svatební focení na dřevěných lodičkách uprostřed jezera bude pro Vás jistě nezapomenutelným zážitkem a svými fotografiemi se budete moci pyšnit po celý život.

Svatební balíček

Je jen na Vás, jak si uděláte tento velký den jedinečným, například obohacením obřadu o vlastní vyznání, tradice nebo nádhernou výzdobou. Vyberete si druhy květin, květinová aranžmá, svatební kytici, menu, dort, hudbu, fotografa a mnoho jiného.

Co říkají novomanželé?

„Gabriele a jej manželovi chceme poďakovať za zorganizovanie nášho svadobného dňa, aj vďaka ním bol ten najkrajší, priam dokonalý. Od začiatku sme vedeli, že sme si vybrali tú najlepšiu svadobnú koordinátorku. Je veľmi milá, ochotná, splnila všetko načom sme sa dohodli a urobila ešte viac. Nie všetci dokážu do svojej práce dávať maximum, ale ona áno. Komunikácia pred svadbou bola rýchla a bezproblémová . Pomohla nám so všetkým od dokladov , dovozom našich hostí až po samotnu svadbu. Počas svadobného dňa bolo všetko prepracovane do najmenších detailov a vďaka nej sme sa ničoho nebáli, vedeli sme že je to v tých najlepších rukách. Gabriela vie čo robí a robí to s láskou a nadšením. Budeme o nej všade hovoriť a odporúčať a ak váhate medzi ňou a niekym iným nemáte prečo a zverte jej všetko do rúk, urobi Vám rozprávkový deň, tak ako nám . Ešte raz veľké ďakujeme 🥰🥰🥰 Simona a Lukáš „

Lukáš & Simona

„Milá Gábi, moc bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za naprosto perfektní organizaci našeho svatebního dne. Vše bylo nad očekávání na 1*. Vaše ochota a dostupnost 24/7 nám umožnila si tento den užít bez jakýchkoli starostí. I celý wedding team byl profesionální a nápomocný, navíc všichni moc sympatičtí. Celá atmosféra byla uvolněná a přátelská. Můžeme říct, že spolupráce s Vámi byla ta nejlepší volba! ❤️ Také si ceníme tipy na restaurace během našeho pobytu včetně jejich rezervací, které byly už jen pomyslnou třešničkou na dortu skvělé péče, kterou jsme od Vás po celou dobu měli 🤗😍🥰“

Pavel & Alena, Marina di Campofilone