Služby

Palmová riviéra je místo, kde se sny stávají skutečností. Nachází se v střední časti Itálie v Regionu Marche.

Svatební balíček

Je jen na Vás, jak si uděláte tento velký den jedinečným, například obohacením obřadu o vlastní vyznání, tradice nebo nádhernou výzdobou. Vyberete si druhy květin, květinová aranžmá, svatební kytici, menu, dort, hudbu, fotografa a mnoho jiného. Základní balíček zahrnuje:

Typy svateb

Svatba na pláži

Moře je odjakživa symbolem hlubokých emocí, nezapomenutelného léta ale i místem lásky, kde se příběhy stávají pohádkami.

Představte si jak si vyměňujete obroučky a přísaháte nekonečnou lásku při příjemném mořském vánku, možná při západu slunce, se šumem mořských vln a krásnými palmami kolem… Zní to jako scéna v americkém filmu, ovšem tentokrát můžete být protagonisty vy dva.
Momenty plné romantiky a relaxace. Pokud milujete moře, tento typ svatby je pro Vás tím nejideálnějším řešením.

Svatba v historickém centru s výhledem na moře

Historická část městečka Grottammare je jedním z nejromantičtějších míst Palmové riviéry. Zorganizujeme Vám zde právoplatný civilní obřad na kryté terase s dechberoucím výhledem na město a jadranské pobřeží. Úzké kamenné uličky plné restaurací, barevných květin a milých a usměvavých místních obyvatel Vám během focení vyčarují tu pravou italskou atmosféru.

Svatba na venkově v rustikálním stylu

Rustikální svatba je velmi oblíbená u párů, které chtějí ve svůj velký den svěží a uvolněnou atmosféru.

Starý statek, vinici nebo sluneční venkovský dům obklopený romantickou krajinou se slunečnicemi nebo barevnými květy budou během obřadu a svatební hostiny zdobit balíky sena, palety a dřevěné sudy, sezónní ovoce a aromatické bylinky, čímž bude vyzdvižena atmosféra rustikálního, ale zároveň sofistikovaného stylu.

Svatba v kostele

Církevní obřad je jeden z nejstarších obřadů, spjatý s tradicemi, o kterém stále sní mnohé páry, které si vždy představovaly, že své osudové „ano“ řeknou až u oltáře.

Doplňkové služby

Květiny

Hudba

Makeup a účes

Svatební dorty

Fotograf

Auto

Animace pro děti

Ohňostroj

Focení na plachetnici

Svatba na míru

Co říkají novomanželé?

„Gabriele a jej manželovi chceme poďakovať za zorganizovanie nášho svadobného dňa, aj vďaka ním bol ten najkrajší, priam dokonalý. Od začiatku sme vedeli, že sme si vybrali tú najlepšiu svadobnú koordinátorku. Je veľmi milá, ochotná, splnila všetko načom sme sa dohodli a urobila ešte viac. Nie všetci dokážu do svojej práce dávať maximum, ale ona áno. Komunikácia pred svadbou bola rýchla a bezproblémová . Pomohla nám so všetkým od dokladov , dovozom našich hostí až po samotnu svadbu. Počas svadobného dňa bolo všetko prepracovane do najmenších detailov a vďaka nej sme sa ničoho nebáli, vedeli sme že je to v tých najlepších rukách. Gabriela vie čo robí a robí to s láskou a nadšením. Budeme o nej všade hovoriť a odporúčať a ak váhate medzi ňou a niekym iným nemáte prečo a zverte jej všetko do rúk, urobi Vám rozprávkový deň, tak ako nám . Ešte raz veľké ďakujeme 🥰🥰🥰 Simona a Lukáš „

Lukáš & Simona

„Milá Gábi, moc bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za naprosto perfektní organizaci našeho svatebního dne. Vše bylo nad očekávání na 1*. Vaše ochota a dostupnost 24/7 nám umožnila si tento den užít bez jakýchkoli starostí. I celý wedding team byl profesionální a nápomocný, navíc všichni moc sympatičtí. Celá atmosféra byla uvolněná a přátelská. Můžeme říct, že spolupráce s Vámi byla ta nejlepší volba! ❤️ Také si ceníme tipy na restaurace během našeho pobytu včetně jejich rezervací, které byly už jen pomyslnou třešničkou na dortu skvělé péče, kterou jsme od Vás po celou dobu měli 🤗😍🥰“

Pavel & Alena, Marina di Campofilone