Palmová riviéra

Palmová riviéra je místo, kde se sny stávají skutečností. Nachází se v střední časti Itálie v Regionu Marche.

O palmové riviéře

Své jméno dostala díky výskytu tisíců palem, kterými se pyšní před celým světem. Pro Palmovou rieviéru je typický zlatavý písek a nádherné tyrkysové moře.

Ať už jste milovníky historie, přírody a turistiky nebo hledáte jen klid a odpočinek na sluncem zalité pláži, tak si tuto perlu Jadranu prostě nemůžete nechat ujít.

Zatímco vy si budete užívat nejkrásnějších dnů Vašeho života v této pohádkové oblasti, já a můj tým Vám připravíme a zajistíme tu nejromantičtější a nejexkluzivnější svatbu, o jaké se Vám a Vašim hostům ani nesnilo.

region marche

Marche je starověkým regionem, ale zároveň zemí velké modernity a inovace. Poznat tento region znamená zažít fantastickou dovolenou. Moře se svými plážemi, vesničky plné dávných tradic, hory pouze na skok od moře a pláží, zvyky a kultura na tisíc způsobů promění Váš pobyt v nezapomenutelnou zkušenost.

Krištáľovo čisté vody Jadranu a zlatistý či striebristý pás pieskových pláží sú kľúčovými slovami regiónu Marche, ktorý Vám ponúka všetko to, čo môžete očakávať od dovoleknky, ktorá vypne všetkok stres a opätovne vo Vás vyvolá entuziazmus.

Svadobný balíček

Je len na Vás, ako si urobíte tento veľký deň jedinečným, napríklad obohatením obradu o vlastné vyznanie, tradície alebo nádhernou výzdobou. Vyberiete si druhy kvetín, kvetinový aranžmán, svadobnú kyticu, menu, tortu, hudbu, fotografa a mnoho iného.

Čo hovoria novomanželia?

„Gabriele a jej manželovi chceme poďakovať za zorganizovanie nášho svadobného dňa, aj vďaka ním bol ten najkrajší, priam dokonalý. Od začiatku sme vedeli, že sme si vybrali tú najlepšiu svadobnú koordinátorku. Je veľmi milá, ochotná, splnila všetko načom sme sa dohodli a urobila ešte viac. Nie všetci dokážu do svojej práce dávať maximum, ale ona áno. Komunikácia pred svadbou bola rýchla a bezproblémová . Pomohla nám so všetkým od dokladov , dovozom našich hostí až po samotnu svadbu. Počas svadobného dňa bolo všetko prepracovane do najmenších detailov a vďaka nej sme sa ničoho nebáli, vedeli sme že je to v tých najlepších rukách. Gabriela vie čo robí a robí to s láskou a nadšením. Budeme o nej všade hovoriť a odporúčať a ak váhate medzi ňou a niekym iným nemáte prečo a zverte jej všetko do rúk, urobi Vám rozprávkový deň, tak ako nám . Ešte raz veľké ďakujeme 🥰🥰🥰 Simona a Lukáš „

Lukáš & Simona

„Milá Gábi, moc bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za naprosto perfektní organizaci našeho svatebního dne. Vše bylo nad očekávání na 1*. Vaše ochota a dostupnost 24/7 nám umožnila si tento den užít bez jakýchkoli starostí. I celý wedding team byl profesionální a nápomocný, navíc všichni moc sympatičtí. Celá atmosféra byla uvolněná a přátelská. Můžeme říct, že spolupráce s Vámi byla ta nejlepší volba! ❤️ Také si ceníme tipy na restaurace během našeho pobytu včetně jejich rezervací, které byly už jen pomyslnou třešničkou na dortu skvělé péče, kterou jsme od Vás po celou dobu měli 🤗😍🥰“

Pavel & Alena, Marina di Campofilone